MSM GROUP sa predstaví na prvom ročníku World Defence show v Rijáde

MSM GROUP sa predstaví na prvom ročníku World Defence show v Rijáde

Rijád bude v termíne od 6. do 9. marca hostiť prvý ročník výstavy World Defence Show. Saudská Arábia a Blízky východ sú dôležitými trhmi pre vojenskú a obrannú techniku a nový veľtrh v Saudskej Arábii má potenciál byť jedným z najdôležitejších podujatí svojho druhu na svete. Preto na prehliadke predstavia svoje produkty spoločnosti holdingu Czechoslovak Group.

Na stánku G100 sa budú prezentovať spoločnosti holdingu RETIA, ELDIS, EXCALIBUR ARMY, TATRA TRUCKS, EXCALIBUR INTERNATIONAL a MSM GROUP.

Spoločnosť MSM GROUP vystaví rozsiahle portfólio výroby munície vrátane produktov španielskej dcéry Fábrica de Municiones de Granada (FMGranada), konkrétne tankovú muníciu 120mm a 105mm, delostreleckú 105mm a vlajkovú loď ráže 155mm. Ostatné produkty odprezentuje svojim zákazníkom a partnerom formou audiovizuálnej prezentácie.

Svetovú obrannú výstavu organizuje General Authority for Military Industries (GAMI), inštitúcia, ktorá má úlohu regulátora, zástupcu a poskytovateľa licencie pre vojenský priemysel v Saudskej Arábii.

Výstava sa uskutoční s podporou ministerstva vnútra, Národnej gardy Saudskej Arábie, Predsedníctva všeobecnej spravodajskej služby a Predsedníctva štátnej bezpečnosti Saudskej Arábie.