MSM pre ľudí žilo športom

 

 

 

MSM PRE ĽUDÍ

ŽILO SPORTOM

Na Štadióne Sihoť sa od piatka 8. apríla do nedele 10. apríla predstavilo šestnásť tímov z ôsmich krajín.

 

 

 

Najväčšími lákadlami tohto ročníka turnaja bolo kvarteto Liverpool FC, SSC Neapol, Club Bruggy a Hajduk Split. Tri kluby zo spomenutého kvarteta sa na turnaji predstavili vôbec po prvý raz. Výnimkou je taliansky veľkoklub. Neapolčania hrali pod Čákovým hradom pred troma rokmi. SSC skončili tretí za Fenerbahce SK a West Ham United FC. Práve druhá priečka „kladivárov“ z roku 2019 je najlepším umiestnením anglického klubu na tomto turnaji. Belgická a chorvátska mládežnícka futbalová škola sa predstavila v Trenčíne prvýkrát.
Česko zastupovalo absolútna špička z krajiny našich západných susedov Slavia Praha, Sparta Praha a Baník Ostrava. Maďarsko ponúklo tento rok jedného zástupcu a Poľsko dvoch. Naši južní susedia poslali pod Čákov hrad MTK Budapešť a severní Górnik Zabrze spoločne so Zaglebie Lubin. Poľsko sa zatiaľ netešilo z prvenstva na This is my sen. Ostatní dvaja susedia majú na svojom konte jeden triumf. Česko sa radovalo v roku 2018 po víťazstve Slavie Praha a Maďarsko o rok skôr vďaka Ferencvárosu. Šiestimi slovenskými účastníkmi turnaja boli AS Trenčín, Akadémia Mareka Hamšíka, DAC 1904 Dunajská Streda, Spartak Trnava, Slovan Bratislava a šancu predstaviť sa na turnaji dostalo aj družstvo pod hlavičkou Futbalovej akadémie Trenčianskeho kraja (FATK), ktorej zakladajúcim členom je AS Trenčín spoločne s klubmi z Dubnice, Púchova, Nového Mesta nad Váhom, Partizánskeho a Bánoviec nad Bebravou.
Turnaj This is my sen U11 je jedným z najlepšie obsadených turnajov tejto vekovej kategórie v našom regióne. Víťazom turnaja This is my sen 2022 hráčov do jedenásť rokov sa stal chorvátsky Hajduk Split. Druhú priečku obsadila Sparta Praha a tretie skončilo Zaglebie Lubin. Domáci AS Trenčín obsadil v konkurencii šestnástich tímov z ôsmich krajín štrnáste miesto.

 

 

 

 

 

 

MSM pre ľudí podporilo aj podujatie

HVIEZDY DEŤOM

Najväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku „Hviezdy deťom“ má za sebou štrnásty ročník a MSM pre ľudí, o.z. bolo hrdým partnerom tohto podujatia. Podujatie sa konalo v priestoroch areálu trenčianskeho Hoss Sport Center. Boli pripravené atrakcie pre najmenších, ale aj tých odrastenejších, autogramiáda, futbaloví freestylisti, tanečné vystúpenia pre deti, hudobné vystúpenie Lukáša Adamca a množstvo sprievodných aktivít. Obľúbený plážový futbal a volejbal doplnilo dnes už tradičný festival športov, kde si návštevníci mohli vyskúšať hokej, florbal, hádzanú, bedminton, basketbal, sledge hokej alebo bocciu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Veľmi si vážime všetkých, ktorí požiadali o pomoc občianske združenie MSM pre ľudí a ďakujeme za prejavenú dôveru.

A naša pomoc pokračuje.

Už teraz zhromažďujeme žiadosti za ďalší kvartál. Napíšte nám. Viac informácií o podávaní žiadostí nájdete na stránke:

 

 

 

view this email in your browser

 

Copyright © Copyright (C) 2022 MSM PRE LUDI, o.z.. All rights reserved.

Our mailing address is:
MSM PRE LUDI, o.z.
Sturova 925/27
Dubnica nad Vahom 018 41
Slovakia

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.


Email Marketing Powered by Mailchimp